בוחרים אחרת,

אצלנו בבאמפרס בחרנו בעשייה חברתית.

אני מאמינים שצריך לתת הזדמנות שווה לכל אדם באשר הוא. ולכן בחרנו לעבוד עם עמותת רעות המאפשרת לאנשים עם מוגבלויות להשתלב בחברה.

אצלנו כל תהליך האספקה ושירות הלקוחות , מבוצע ברובו על ידי מתמודדים.

למעבר לאתר העמותה יש ללחוץ על הלינק הבא

המערך התעסוקתי “רעות ראשון ” מספק תעסוקה לאנשים המתמודדים עם קשיים נפשיים ומאפשר התפתחות תעסוקתית, יצירה, סיפוק וקבלת שכר הוגן, כל זאת במסגרת תומכת וצוות מקצועי.
במערך, על מסלוליו השונים, עובדים כ – 70 מתמודדים בליווי של מדריכי שיקום על מנת לייצר מוצרים באיכות גבוהה, בהתאם ללוחות זמנים ובבקרת איכות העומדים בדרישות השוק .
לכל אחד מהמתמודדים , מתוכננת באופן פרטני ובשיתופו, תכנית שיקום תעסוקתית שרואה את יכולותיו, רצונותיו, צרכיו ושאיפותיו.
על מנת לתת מענה מותאם ככל הניתן, שוקד הצוות כל הזמן להרחיב את מגוון אפשרויות התעסוקה וסגנונות העבודה.
מסלולי התעסוקה השונים :
מפעל מוגן – עבודות מגוונות החל מאריזת מוצרים עבור חברות שונות וכלה בהרכבה של גופי חשמל ואלקטרוניקה.
עבודה מעברית – שילוב עובדים בבית העסק בליווי אינטנסיבי של מדריך שקומי עד שילוב העובד כעובד מהמניין בעסק.
עבודה מהבית – למתמודדים אשר מתקשים לצאת מהבית לעבודה, אנו מביאים את העבודה לביתם. מתך ההתנסות התעסוקתית, נהנה תהליך המכוון ליציאה לעבודה.
אנו מאמינים כי תעסוקה היא המנוף המרכזי לשיקומו של המתמודד . אי לכך, צוות מקצועי ומיומן פועל עם הרבה אהבה ויחס אישי על מנת להתאים את התעסוקה הנכונה לכל מתמודד וללוות אותו באופן פרטני על מנת שיצליח ויתקדם.

העמותה מלווה יותר מ- 1000 מתמודדים בפעילות שיקומית קהילתית במגוון תכניות שיקום בתחומי התעסוקה והדיור כגון: קהילות תומכות, הוסטלים, דיור נתמך, תעסוקה נתמכת ומעברית, מועדונים תעסוקתיים, מפעלים מוגנים, פעילות פנאי ותרבות.