מתעצב לפי צורך כפ הרגל במהלך השימוש

מעסה ומגביר את זרימת הדם בכף הרגל בזמן ההליכה

מיוצר בתהליך ירוק מגומי טבעי וחומר ממוחזר

עשויות מחומרים איכותיים ועמידים ורצועה לא נקרעת

משפר את זרימת האוויר מתחת לכף הרגל

סוליה שמונעת החלקות גם על רצפה יבשה ורטובה

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו


  הנמכרים ביותר לנשים

  SALE
  SALE
  SALE
  SALE
  SALE
  SALE
  SALE
  SALE

  הנמכרים ביותר לגברים

  SALE
  SALE
  SALE
  SALE
  SALE
  SALE
  SALE
  SALE

  באמפרס באינסטגרם

  אומרים שכאשר אנחנו עושים משהו שאנחנו אוהבים, רמת הלחץ שלנו יורדת ואנחנו מרגישים טוב (כמו המסאז שהכפכפים שלנו עושים) 😉💪🏻

 אז אחרי תקופת מאתגרת שבה חלה עלייה ברמת הלחץ והסטרס אצל כולנו החלטנו לספר לכם על 10 תחביבים שהוכחו מדעית שמפחיתים ומקטינים סיכוי תחטוף התקף לב או לפתח מחלות רקע ♥️

1. גינון 🍀 - ידוע שאוויר טוב, שמש ומים זה כל מה שצריך כדי להרגיש טוב, מחקרים הוכיחו שתוך 5 דקות מהתחלת פעילות טיפוח וגינון גורם לירידה בסטרס והרגשת נחת.

2. בישול 🍳 - שאנחנו מבשלים אנחנו מפעילים את הפן היצירתי שלנו ובמיוחד אם יוצא לנו טעים זה נותן לנו סיפוק אדיר לעומת מזון מוכן ומעובד שנקנה בחוץ.

3. מוזיקה 🎶 - מוסיקה הוכיחה כבר לפני שנים שגורם שעוזר בטיפול במחלות לב, הורדת לחץ וסטרס ואפילו הקלה על כאב כרוני בעזרת איתגור המוח בזכירת המילים, חלוקת הקשב ועוד.

4. כתיבה ✏ - כתיבת יומן, ספר או שירה מוציאה מאיתנו רגשות שליליים ועוזרת לנו להתמקד בדברים שמפתחים אותנו, אפילו הוכח שחולי סרטן שכותבים יומן העלו את סיכויי ההישרדות שלהם מהמחלה.

5. טיולים 🌷 - ידוע שלא באנו לכאן כדי להיות תקועים בין ארבע קירות ונפש האדם דוחפת אותנו לגלות מקומות, נופים ולכבוש יעדים חדשים. לכן אנשים מבוגרים היוצאים לטיולים יכולים למנוע מעצמם כך את הדימנטציה והאלצהיימר ואף להקטין את הסיכוי להתקף לב או שבץ.

6. ספורט ⚽ - אתם לא צריכים לעשות את הטריאטלון אז אפשר להפסיק עם התירוצים, רכיבה על אופניים, שחיה או אפילו הליכה רגלית ארוכה מספיקה כדי להכניס לגוף את מנת האדרנלין היומית שלו 🔋 

7. התנדבות 👫 - שאנחנו עושים לאחרים אנחנו משפרים את הערך העצמי והביטחון שלנו, מאפשר לנו לרכוש חברים חדשים ואפילו להילחם בדיכאון ובחרדה! 🎉 

8. ריקוד 🕺🏻 - ריקוד מעלה את דופק הלב, שורף שומן ומחזק את העצמות נוסף מהווה פעילות חברתית מדהימה כדי להכיר עוד אנשים חדשים לחיים. 

9. לצייר 🎨 - תהליך היצירה גורם להורדת רמת החרדה ותורם לבריאות ובנוסף משפר את הזיכרון ויכולת פיתרון בעיות שיוצרות לראות כאבים כרוניים, לחץ דם, סרטון ואפילו פוסט טראומה. 

10. קריאה 📖 - קריאה משפרת את השפה ולהגדיל את הידע וכמו כן את היכולות הקוגניטיביות התורמות לחיזוק המוח בכך שהוא מפעיל אזורים רבים במהלך הקריאה. 

אז איזה תחביב יש בחיים שלכם? ספרו לנו בתגובה עליו ועל איך הוא שינה את חייכם ואולי תוכלו לזכות בזוג באמפרס לחג 🩴

וגם אם לא יש 2 זוגות ב120 לכבוד תקופת החגים 🍎 🍯 

#כפכפים #במפרס #קיץ #נוחות #מסאז
  אומרים שכאשר אנחנו עושים משהו שאנחנו אוהבים, רמת הלחץ שלנו יורדת ואנחנו מרגישים טוב (כמו המסאז שהכפכפים שלנו עושים) 😉💪🏻 אז אחרי תקופת מאתגרת שבה חלה עלייה ברמת הלחץ והסטרס אצל כולנו החלטנו לספר לכם על 10 תחביבים שהוכחו מדעית שמפחיתים ומקטינים סיכוי תחטוף התקף לב או לפתח מחלות רקע ♥️ 1. גינון 🍀 - ידוע שאוויר טוב, שמש ומים זה כל מה שצריך כדי להרגיש טוב, מחקרים הוכיחו שתוך 5 דקות מהתחלת פעילות טיפוח וגינון גורם לירידה בסטרס והרגשת נחת. 2. בישול 🍳 - שאנחנו מבשלים אנחנו מפעילים את הפן היצירתי שלנו ובמיוחד אם יוצא לנו טעים זה נותן לנו סיפוק אדיר לעומת מזון מוכן ומעובד שנקנה בחוץ. 3. מוזיקה 🎶 - מוסיקה הוכיחה כבר לפני שנים שגורם שעוזר בטיפול במחלות לב, הורדת לחץ וסטרס ואפילו הקלה על כאב כרוני בעזרת איתגור המוח בזכירת המילים, חלוקת הקשב ועוד. 4. כתיבה ✏ - כתיבת יומן, ספר או שירה מוציאה מאיתנו רגשות שליליים ועוזרת לנו להתמקד בדברים שמפתחים אותנו, אפילו הוכח שחולי סרטן שכותבים יומן העלו את סיכויי ההישרדות שלהם מהמחלה. 5. טיולים 🌷 - ידוע שלא באנו לכאן כדי להיות תקועים בין ארבע קירות ונפש האדם דוחפת אותנו לגלות מקומות, נופים ולכבוש יעדים חדשים. לכן אנשים מבוגרים היוצאים לטיולים יכולים למנוע מעצמם כך את הדימנטציה והאלצהיימר ואף להקטין את הסיכוי להתקף לב או שבץ. 6. ספורט ⚽ - אתם לא צריכים לעשות את הטריאטלון אז אפשר להפסיק עם התירוצים, רכיבה על אופניים, שחיה או אפילו הליכה רגלית ארוכה מספיקה כדי להכניס לגוף את מנת האדרנלין היומית שלו 🔋 7. התנדבות 👫 - שאנחנו עושים לאחרים אנחנו משפרים את הערך העצמי והביטחון שלנו, מאפשר לנו לרכוש חברים חדשים ואפילו להילחם בדיכאון ובחרדה! 🎉 8. ריקוד 🕺🏻 - ריקוד מעלה את דופק הלב, שורף שומן ומחזק את העצמות נוסף מהווה פעילות חברתית מדהימה כדי להכיר עוד אנשים חדשים לחיים. 9. לצייר 🎨 - תהליך היצירה גורם להורדת רמת החרדה ותורם לבריאות ובנוסף משפר את הזיכרון ויכולת פיתרון בעיות שיוצרות לראות כאבים כרוניים, לחץ דם, סרטון ואפילו פוסט טראומה. 10. קריאה 📖 - קריאה משפרת את השפה ולהגדיל את הידע וכמו כן את היכולות הקוגניטיביות התורמות לחיזוק המוח בכך שהוא מפעיל אזורים רבים במהלך הקריאה. אז איזה תחביב יש בחיים שלכם? ספרו לנו בתגובה עליו ועל איך הוא שינה את חייכם ואולי תוכלו לזכות בזוג באמפרס לחג 🩴 וגם אם לא יש 2 זוגות ב120 לכבוד תקופת החגים 🍎 🍯 #כפכפים #במפרס #קיץ #נוחות #מסאז" #ים #חוף #סנדלים #חול #ישראל #טיול
  לכל אחד מאיתנו יש צבע שאנחנו ממש אוהבים ומתחברים אליו , אבל מה הוא אומר בעצם עליכם לטוב ולרע? 🤔 

בואו לגלות וספרו לנו אם צדקנו בזיהוי ✅
אז בואו נתחיל:

🔵 כחול - אתם מסודרים, ממושמעים, מדויקים ובעלי ראש אנליטי. הבעיה היא שלפעמים אתם לא מתמקדים בעיקר, רגישים לביקורת ולפעמים מאוד פסימיים.

🔴 אדום - אתם מקבלים החלטות בצורה מהירה ורוצים לראות תוצאות, אתם עקביים ויודעים לפתור בעיות. מצד שני אתם חסרי סבלנות, מתעלמים מסיכונים, חסרי גמישות ומדברים מהר מדי.

🟡 צהוב - אתם אופטימיים, מתלהבים, מתבטאים בצורה רהוטה ואוהבים לעזור לאחרים. מצד שני אתה מדבר ומתנהגים באימפולסיביות, קופצים למסקנות ומתחייבים יותר מדי לאנשים.

🟢 ירוק - אוהבים לעזור, אנשים נוחים, נאמנים שיודעים להקשיב. מצד שני אתם לא אוהבים שינויים, מתקשים לקבוע דד ליין, דחיינים והססנים.

🟣 סגול - אתם רגישים ורחמניים, מבינים ותומכים, רגועים וכריזמטים. ומצד שני אתם רגישים להערות, לא עומדים בזמנים, לוקחים יותר מדי לעצמכם ונתפסים כיהירים.

🟠 כתום - אתם אנשים חמים, אופטימיים, מוחצנים ואסרטיביים. מצד שני אתם לא טובים בחזקת הבית, מעדיפים ליהנות מאשר לעבוד, חסרי סבלנות ושתלטנים.

⚫ שחור - אתם עצמאים, נחושים, מתוחכמים ועובדים בצורה שיטתית. מצד שני אתם שמרנים בדעותיכם, רציניים, נתפסים כמאיימים וחסרי רגישות.

⚪ לבן - אתם מסודרים ונקיים, מאוזנים, נבונים וזהירים בכסף. מצד שני אתם לא רוצים עזרה מאף אחד, בודדים לעיתים, בררנים,ומסתירים את החסרונות שלכם.

אז אחרי הכל מה הצבע שלכם? ויותר מזה מה צבע הכפכפף שלכם? 🩴

רוצים להתחדש בכפכף בצבע האהוב עליכם? דאגנו לכם למבצע של 2 זוגות ב120 לכבוד החגים! 🎉

אז תהנו ושיהיה חג שמח! 🍎 🍯

#כפכפים #במפרס #קיץ #נוחות #מסאז
  לכל אחד מאיתנו יש צבע שאנחנו ממש אוהבים ומתחברים אליו , אבל מה הוא אומר בעצם עליכם לטוב ולרע? 🤔 בואו לגלות וספרו לנו אם צדקנו בזיהוי ✅ אז בואו נתחיל: 🔵 כחול - אתם מסודרים, ממושמעים, מדויקים ובעלי ראש אנליטי. הבעיה היא שלפעמים אתם לא מתמקדים בעיקר, רגישים לביקורת ולפעמים מאוד פסימיים. 🔴 אדום - אתם מקבלים החלטות בצורה מהירה ורוצים לראות תוצאות, אתם עקביים ויודעים לפתור בעיות. מצד שני אתם חסרי סבלנות, מתעלמים מסיכונים, חסרי גמישות ומדברים מהר מדי. 🟡 צהוב - אתם אופטימיים, מתלהבים, מתבטאים בצורה רהוטה ואוהבים לעזור לאחרים. מצד שני אתה מדבר ומתנהגים באימפולסיביות, קופצים למסקנות ומתחייבים יותר מדי לאנשים. 🟢 ירוק - אוהבים לעזור, אנשים נוחים, נאמנים שיודעים להקשיב. מצד שני אתם לא אוהבים שינויים, מתקשים לקבוע דד ליין, דחיינים והססנים. 🟣 סגול - אתם רגישים ורחמניים, מבינים ותומכים, רגועים וכריזמטים. ומצד שני אתם רגישים להערות, לא עומדים בזמנים, לוקחים יותר מדי לעצמכם ונתפסים כיהירים. 🟠 כתום - אתם אנשים חמים, אופטימיים, מוחצנים ואסרטיביים. מצד שני אתם לא טובים בחזקת הבית, מעדיפים ליהנות מאשר לעבוד, חסרי סבלנות ושתלטנים. ⚫ שחור - אתם עצמאים, נחושים, מתוחכמים ועובדים בצורה שיטתית. מצד שני אתם שמרנים בדעותיכם, רציניים, נתפסים כמאיימים וחסרי רגישות. ⚪ לבן - אתם מסודרים ונקיים, מאוזנים, נבונים וזהירים בכסף. מצד שני אתם לא רוצים עזרה מאף אחד, בודדים לעיתים, בררנים,ומסתירים את החסרונות שלכם. אז אחרי הכל מה הצבע שלכם? ויותר מזה מה צבע הכפכפף שלכם? 🩴 רוצים להתחדש בכפכף בצבע האהוב עליכם? דאגנו לכם למבצע של 2 זוגות ב120 לכבוד החגים! 🎉 אז תהנו ושיהיה חג שמח! 🍎 🍯 #כפכפים #במפרס #קיץ #נוחות #מסאז" #ים #חוף #סנדלים #חול #ישראל #טיול #טיולים #טבע #אגם #מפל #מיחזור #הליכה #ריצה
  אנחנו מאמינים בשקיפות ולכן אנחנו רוצים לספר לכם על 7 סיבות למה מומלץ ללכת מדי פעם יחפים 🦶🏼

ולמה בעצם הכפכף שלנו עוזר לדמות לרגל ביום יום את ההליכה הטבעית שהיא כל כך זקוקה לו 🩴💁🏻‍♂️ אז הנה הן:

1.שיפור זרימת דם 🩸 - כמו הכפכפים שלנו גם בהליכה על חול או רצפה עוזר לאזן את הגוף ולהמריץ את מחזור הדם ברגליים.

2.מפחית דלקות ✅ - אומרים שדלקות נוצרות בעקבות רדיקלים ובעזרת המגע של הרגל ברצפה מאפשרים להיפטר מהם.

3.מקטין סיכון למחלות לב ♥ - בכפכפים שלנו בדומה לחול בים יש בליטות ייחודיות אשר מפחיתים את קרישה וצמיגות של תאי הדם האדומים מה שמפחית את הסיכון.

4.שיפור היציבה והאיזון - מחקרים הוכיחו כי הליכה ברגליים יחפות הוכיחה שעוזר לשפר את שיווי המשקל והכוח💪🏻

5.רפלקסולוגיה בחינם 💵 - במחקרי מעבדה הוכיחו כי הליכה יחפה היא כמו טיפול רפלקסולוגי לכל דבר ובהתאם גם הכפכפים שלנו רפלקסולוגיים ושומרים על הגב והיציבה.

6.מניעת פגיעות רגליים 🎀 - בהליכה טבעית יש יתרון מכיוון שאין להם את המעטפת האחורית שמונעת את החלקת הרגל החוצה אזור זה נקרא המייצב המקומי.

7.מסייע להוריד מתח וחרדות 😌 - טיול עם רגליים חשופות בים מפחית את הלחץ ומעסה את הרגליים בצורה טבעית, מה שממש מזכיר שגם הכפכפים שלנו עושים מסאז בעזרת עיצובם הייחודי בכל צעד וצעד!

לפני שהקיץ נגמר והמבצע של 2 זוגות ב120 חולף, זה הזמן לרכוש לעצמכם באמפרס משלכם כדי לפנק את הרגל שלכם ביתרונות של ההליכה הטבעית גם שאתם צועדים ברחוב או בדרך לעבודה 😃

אז זה הזמן שלכם להיכנס לאתר www.bumpersisrael.com 📱

#כפכפים #במפרס #קיץ #נוחות #מסאז
  אנחנו מאמינים בשקיפות ולכן אנחנו רוצים לספר לכם על 7 סיבות למה מומלץ ללכת מדי פעם יחפים 🦶🏼 ולמה בעצם הכפכף שלנו עוזר לדמות לרגל ביום יום את ההליכה הטבעית שהיא כל כך זקוקה לו 🩴💁🏻‍♂️ אז הנה הן: 1.שיפור זרימת דם 🩸 - כמו הכפכפים שלנו גם בהליכה על חול או רצפה עוזר לאזן את הגוף ולהמריץ את מחזור הדם ברגליים. 2.מפחית דלקות ✅ - אומרים שדלקות נוצרות בעקבות רדיקלים ובעזרת המגע של הרגל ברצפה מאפשרים להיפטר מהם. 3.מקטין סיכון למחלות לב ♥ - בכפכפים שלנו בדומה לחול בים יש בליטות ייחודיות אשר מפחיתים את קרישה וצמיגות של תאי הדם האדומים מה שמפחית את הסיכון. 4.שיפור היציבה והאיזון - מחקרים הוכיחו כי הליכה ברגליים יחפות הוכיחה שעוזר לשפר את שיווי המשקל והכוח💪🏻 5.רפלקסולוגיה בחינם 💵 - במחקרי מעבדה הוכיחו כי הליכה יחפה היא כמו טיפול רפלקסולוגי לכל דבר ובהתאם גם הכפכפים שלנו רפלקסולוגיים ושומרים על הגב והיציבה. 6.מניעת פגיעות רגליים 🎀 - בהליכה טבעית יש יתרון מכיוון שאין להם את המעטפת האחורית שמונעת את החלקת הרגל החוצה אזור זה נקרא המייצב המקומי. 7.מסייע להוריד מתח וחרדות 😌 - טיול עם רגליים חשופות בים מפחית את הלחץ ומעסה את הרגליים בצורה טבעית, מה שממש מזכיר שגם הכפכפים שלנו עושים מסאז בעזרת עיצובם הייחודי בכל צעד וצעד! לפני שהקיץ נגמר והמבצע של 2 זוגות ב120 חולף, זה הזמן לרכוש לעצמכם באמפרס משלכם כדי לפנק את הרגל שלכם ביתרונות של ההליכה הטבעית גם שאתם צועדים ברחוב או בדרך לעבודה 😃 אז זה הזמן שלכם להיכנס לאתר www.bumpersisrael.com 📱 #כפכפים #במפרס #קיץ #נוחות #מסאז" #ים #חוף #סנדלים #חול #ישראל #טיול #טיולים #טבע #אגם #מפל #מיחזור #הליכה #ריצה
  אז לפני שהקיץ נגמר והחגים בפתח רצינו קצת להכיר אתכם ולגלות איך נראית החופשה החלומית שלכם 😎

אז חפשו ברשימה שלמטה את סוג החופשה שלכם ותייגו את בן/בת הזוג או המשפחה שלכם כדי שידעו לאן לקחת אתכם פעם הבאה וגם לא לשכוח לפנק אתכם בזוג כפכפי באמפרס להשלמת הלוק 🌴 ☀

🍹 חופשה בחו
  אז לפני שהקיץ נגמר והחגים בפתח רצינו קצת להכיר אתכם ולגלות איך נראית החופשה החלומית שלכם 😎 אז חפשו ברשימה שלמטה את סוג החופשה שלכם ותייגו את בן/בת הזוג או המשפחה שלכם כדי שידעו לאן לקחת אתכם פעם הבאה וגם לא לשכוח לפנק אתכם בזוג כפכפי באמפרס להשלמת הלוק 🌴 ☀ 🍹 חופשה בחו"ל - אתם אוהבים לטוס לחו"ל, לגלות מקומות חדשים ולכבוש יעדים יחד. 🎉 חופשה בארץ - אתם מתים על הכינרת, עושים לעשות אטרקציות באילת ולטייל ברחבי ירושלים בסגוואי. 🌲 חופשה בטבע - אתם לא צריכים שום דבר חוץ מאוהל טוב, פק"ל קפה, מספיק מים ופשוט להסתכל בלילה על הכוכבים שבשמיים. 👨‍👩‍👧‍👦 חופשה משפחתית - אתם נהנים לבלות יחד, לקבל קצת שקט מהשגרה הלחוצה ובעיקר להשלים ולריב עם הילדים כל שעה. ♥️ חופשה רומנטית - אתם אוהבים את הביחד שלכם, להתפנק בכוס יין ואיזה קינוח טוב במסעדה ולהרגיש כמו הלילה שאחרי החתונה. 💪🏻 חופשה באקסטרים - אתם ליהנות מחוויה מטורפות כי אתם מאמינים שחיים פעם אחת, בין אם זה צלילה / בנגי / טיול טרקטורונים וכל מה שמעלה לכם את דפיקות הלב. 🎭 חופשה תרבותית - אתם אוהבים לחקור וליהנות מהתרבות של המקום אליו אתם מגיעים, מתכננים כל יום איזה אטרקציות, מופעים ונקודות ציון מיוחדות תבקרו בהם. 👑 חופשה מלכותית - אתם לא מתחשבנים, מפנקים את עצמכם במלון הכי טוב, המסעדות הכי טובות כדי להרגיש כמו בני מלוכה לכמה ימים. 🕯️חופשה רגועה - אתם רוצים קצת שקט, שלווה, לפתוח את היום עם מדיטציה קלה, להסתכל על הנוף ופשוט ליהנות מכל רגע בלי לחץ להספיק כל דבר. נו? אז גיליתם איזה חופשה אתם הכי אוהבים? ספרו לנו ואולי תוכלו לזכות בחופשה הבאה בזוג באמפרס מתנה 🎁 לפרטים ורכישה היכנסו לחנות האונליין וקבלו 30% הנחה לזמן מוגבל! ⏰ #כפכפים #במפרס #קיץ #נוחות #מסאז" #ים #חוף #סנדלים #חול #ישראל #טיול #טיולים #טבע #אגם #מפל #מיחזור #הליכה #ריצה