שאלות ותשובות

ממה עשויים הכפכפים?

מוצרי באמפרס מיוצרים מגומי טבעי ומורכבים מחומרים טבעיים וממוחזרים בלבד הם קלים מאוד ובעלי רצועה חזקה. עמידות הכפכפים נבחנת תחת פיקוח ובדיקות באיכות התואמת לסטנדרטים אירופאים גבוהים ועומדים בתו תקן אירופאי מחמיר.

איך מתבטאת התמיכה הרפלקסולוגית שלהם?

בכפכפי באמפרס הרפלקסולוגיה מבוססת על העיקרון של נקודות לחץ שונות שבנויות בכפכף ועל ידי גירוי ולחיצות על נקודות הלחץ במהלך ההליכה הם תורמים לשיפור זרימת הדם והבריאות הכללית של הגוף שלנו.

איך ההרגשה שלהם על הרגל וכיצד להתרגל אליהם?

כשנועלים את באמפרס בפעם הראשונה, אנשים מסויימים עלולים להרגיש רגישות בכפות הרגליים בעת הלבישה, בזמן שאנשים אחרים נהנים מהמסאז החל מהרגע הראשון!

מומלץ לנעול את הכפכפים לפי הקצב שלך, עד שכף הרגל מסתגלת אליהם. רק אתם תדעו כמה זמן לנעול אותם. חלק יתחילו מ10-30 דקות ביום, חלק מכמה שעות, וחלק לא יורידו אותם מהרגליים.

אצל כל בן אדם זה אחרת, לכן חשוב לנעול את הכפכפים בקצב שלכם להעלות את משך הנעילה בהדרגה, מי שמרגיש אי נוחות בפעמים הראשונות של נעילת הכפכפים מומלץ לו במיוחד לנעול אותן, הרגשת אי הנוחות מעידה על חוסר איזון שרירי בכף הרגל.

צפוי שבתוך יומיים-שלושה, נקודות הלחץ ישתחררו בדומה למסאז’ על שריר תפוס.

איך אדע שהמידה שהזמנתי מתאימה?

באתר ישנו סרגל מידות ייחודי שיש אפשרות להדפיס, להניח עליו את הרגל עד הקצה הקו ולפי הסימון בצבע תוכלו לדעת את המידה המדויקת שתתאים לכם לכף הרגל בצורה מושלמת!

תוך כמה זמן יגיעו הכפכפים?

הכפכפים מגיעים בין 3 – 5 ימי עסקים תלוי בכתובת המגורים וזמני החלוקה של חברת השילוח, כמובן שנשתדל לספק את המוצר במהירות האפשרית. 🙂

בנוסף יש סוגי משלוחים:
המשלוחים יוצאים מאיתנו במשלוח נקודת הפצה (בית עסק) קרובה אליכם (בעלות 15₪) או בשירות שליחים עד הבית (25₪).

זאת כתובת המייל שלנו, מוזמנים ליצור איתנו בקשר בכל בעיה: [email protected]
או בוואטסאפ :054-822-2116

במידה והמידה לא מתאימה, איך אוכל להחליף?

ניתן להחליף את הכפכפים עד 30 יום, אך ורק במידה ולא נעשה שימוש בהם כלל על מנת לשמור על הסטריליות ולקבל את המידה המתאימה בתשלום דמי החלפה בסך 39 ש”ח בלבד.
ניתן להתקשר למוקד השירות לתיאום והחלפה או להשאיר לנו הודעה בווצאפ או ברשתות החברתיות.

האם יש הנחות ומבצעים על המוצרים?

כמובן יש מדי חודש הטבות ומבצעים חדשים על כלל המוצרים באתר ומומלץ להירשם לניוזלטר כדי להישאר מעודכנים בזמן אמת!

האם יש אחריות על הכפכפים?

אנחנו מספקים אחריות מלאה על הכפכפים לחצי שנה בשימוש סביר כנגד פגם ברצועות. אם בתקופה זאת המוצר נפגם, בבקשה תשלחו לנו פניה ונטפל בהקדם!

אני רוצה למדוד את הכפכפים באופן פיזי, היכן אוכל למצוא את הסניף הקרוב לביתי?

מוזמנים ללחוץ על הכפתור באתר רשימת סניפים ולמצוא בחיפוש את הסניף הקרוב לביתכם ולהגיע בשעות הפתיחה בשביל המדידה, תהנו!

האם הכפכפים באמת שומרים על הטבע?

כל המוצרים שלנו מיוצרים בתהליך ירוק, מחומרים טבעיים וממוחזרים בלבד תוך הקפדה על איכות החומרים והקפדה על תהליך ייצור ידידותי לסביבה!